Stolar i rokokostil

Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil
Stolar i rokokostil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, 1900-tal, rokokostil, bemålade, skuren dekor, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

892231

2021-03-19