Bertil Herlow-Svensson, Konstruktion

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Konstruktion, bemålat stål, 67 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Sommarutställning Nybrogatan 32, 2015, katalognr 317250

Ytslitage, nagg

892251

2021-04-18