Flaskschatull 1800-tal

Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal
Flaskschatull 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSCHATULL, fanerat i mahogny, 1800-tal, innehållande 3 glasflaskor, höjd ca 22, 21x12 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Två flaskor senare

892257

2021-03-19