LEIF JOHANSSON: Abstrakt komposition

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 140x150 cm.

892261

2021-04-18