Hvidt & Mölgaard, sidobord

Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord
Hvidt & Mölgaard, sidobord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, bord, "Minerva", France & Son, Danmark, brickmärkt, 1950/60-tal, teak samt rotting, höjd ca 64, 75x75 cm

Fläckar, bruksslitage, rotting med småhål

892281

2021-03-21