Henry Moore litografi

Henry Moore litografi
Henry Moore litografi
Henry Moore litografi
Henry Moore litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986): "Reclining Nude", signerad och numrerad Moore 16/50, litografi, ca 74x59 cm

892318

2021-03-21