Esmé Alexander taklampa

Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa
Esmé Alexander taklampa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESMÉ ALEXANDER, taklampa, infärgat blåst glas med handmålad färg, signerad samt daterad Esmé Alexander 08, höjd ca 27 cm

Smärre slitage med mindre färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

892319

2021-03-23