Marie-Louise Ekman

Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Collage, färgserigrafi med passepartout av t tyg, signerad med dedikation "Till kära Jan....", daterad -14, numrerad 8/33, ca 37x42 cm

892323

2021-03-21