PETER DAHL: Musicerande sällskap

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Musicerande sällskap, signerad och daterad Peter Dahl -80, akvarell, bladmått ca 41x37 cm

Ej examinerad ur ram

892331

2021-04-18