Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, bokhylla, Svenskt Tenn 1932, brickmärkt på baksidan, 2 flyttbara hyllplan, svartmålat trä, höjd ca 75 samt 140x38 cm
Stötmärken, krackelyr, repor och slitage
892345
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här