Anton Anderberg

Anton Anderberg
Anton Anderberg
Anton Anderberg
Anton Anderberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANTON ANDERBERG (1882-1973): "Panten", signerad samt daterad 1914, gouache, 64x46 cm

892346

2021-03-19