Wdvard Wallenqvist, oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVARD WALLENQVIST (1894-1986): Vy över Falsterbo kyrka, signerad och daterad 55, olja på duk, 58x65 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

892356

2021-03-21