Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, möjligen Sven Larsson, Möbelshop, 1960/70-tal, massiv furu, höjd ca 75, 120x100 cm

bruksslitage, främst vid toppskivan

892362

2021-03-23