Miniatyrskåp

Miniatyrskåp
Miniatyrskåp
Miniatyrskåp
Miniatyrskåp
Miniatyrskåp
Miniatyrskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, dörrpar med bakomliggande 3 lådor, mässingsdetaljer, handtag, inläggningar av gröna stenplattor, höjd exkl. handtag 19 cm.

Något bruksslitage.

892365

2021-03-28