Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ACKE ÅSLUND (1881-1958): "Frösön sept", monogramsignerad och daterad AÅ -42, blandteknik, 13x19 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
892366
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här