Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918): ´´Skogsrået´´, ur Troll, monogramsignerad JB, litografi, bildmått ca 31x31 cm
892367
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här