Gravyr 1700-tal

Gravyr 1700-tal
Gravyr 1700-tal
Gravyr 1700-tal
Gravyr 1700-tal
Gravyr 1700-tal
Gravyr 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACOB FREY (1681-1752), efter Gudio Reni, "Ärkeängeln Michael", daterad 1734, gravyr, bildmått 46x31 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Fläckar, veck

892371

2021-03-19