Rökelsekar brons Kina

Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, locket krönt av fohund, reliefdekor samt två hänklar, på tre ben, höjd 13,5 utan träställ.

Bruksslitage.

892378

2021-03-28