Henning Öfverbeck, oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HENNING ÖFVERBECK (född 1951): Marint motiv, signerad Henning Ö, olja på duk, 27x36 cm
Kuntoraportti
892390
Päivämäärä:
2021-03-21