Henning Öfverbeck, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HENNING ÖFVERBECK (född 1951): Marint motiv, signerad Henning Ö, olja på duk, 27x36 cm

Kuntoraportti

892390

Päivämäärä:

2021-03-21