Handkikare Carl Zeiss

Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss
Handkikare Carl Zeiss

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDKIKARE, Carl Zeiss, Nr 535360, 1900-talets mitt, med fodral i brunt skinn, kikarens höjd ca 11 cm

Remmen av till locket, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

892398

2021-03-23