Matgrupp 1960-tal
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1960-tal, fanérade i valnöt, stoppade sitsar, randig klädsel, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 74, 140x96, sitthöjd 44, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm
Brukslitage, smärre märken, bordsskivan blekt, klädsel m slitage o skador
892400
2021-03-19