Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1960-tal, fanérade i valnöt, stoppade sitsar, randig klädsel, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 74, 140x96, sitthöjd 44, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm

Brukslitage, smärre märken, bordsskivan blekt, klädsel m slitage o skador

892400

2021-03-19