Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FREDRIK PETERSSON STRÖM, burk med lock, silver, Stockholm, 1792, höjd ca 7,7 cm, vikt ca 97 g
Omfattande skador på övre kanten, bucklor, slitage
892408
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här