Burk i silver

Burk i silver
Burk i silver
Burk i silver
Burk i silver
Burk i silver
Burk i silver
Burk i silver
Burk i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

FREDRIK PETERSSON STRÖM, burk med lock, silver, Stockholm, 1792, höjd ca 7,7 cm, vikt ca 97 g

Omfattande skador på övre kanten, bucklor, slitage

892408

2021-03-24