Jordglob 1900-talets mitt

Jordglob 1900-talets mitt
Jordglob 1900-talets mitt
Jordglob 1900-talets mitt
Jordglob 1900-talets mitt
Jordglob 1900-talets mitt
Jordglob 1900-talets mitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets mitt, "Columbus jordglob", bearbetad av Dr. R. Neuse och kartograf C. Luther, höjd ca 40 cm inkl ställning

Bruksslitage, repor, sockel med slitage

892413

2021-03-21