Bestick Nils Johan

Bestick Nils Johan
Bestick Nils Johan
Bestick Nils Johan
Bestick Nils Johan
Bestick Nils Johan
Bestick Nils Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS JOHAN, bestick, 96 dlr, rostfritt stål, 1900-talets andra hälft, bestående av 16 smörgåsgafflar, 16 smörgåsknivar, 16 bordsgafflar (19 cm), 16 bordsknivar (20,5 cm), 16 bordsskedar, 16 dessertskedar,
medföljande 8 smörgåsgafflar, 3 smörgåsknivar (Gense), 12 smörgåsknivar (Boss)

Brukslitage

892423

2021-03-19