Gun Cordillo, oljemålning

Gun Cordillo, oljemålning
Gun Cordillo, oljemålning
Gun Cordillo, oljemålning
Gun Cordillo, oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUN CORDILLO (född 1945): Figurkomposition, a tergo signerad, olja på duk, 97x97 cm, oramad

Bruksslitage

892430

2021-03-21