Bruno Mathsson Pernilla 69
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, för DUX, stomme i bok, cognacsfärgad läderklädsel och canvas, brännstämplad Bruno Mathsson by DUX undertill, sitthöjd 28-38 cm
Bruksslitage/patina
892435
2021-04-18