Bruno Mathsson Pernilla 69

Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, för DUX, stomme i bok, cognacsfärgad läderklädsel och canvas, brännstämplad Bruno Mathsson by DUX undertill, sitthöjd 28-38 cm

Bruksslitage/patina

892435

2021-04-18