Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, röd textilklädsel, 5-delad centralfot, snurrbara, etikettmärkta Söderbergs, sitthöjd ca 41 cm

Skador i tyget på vardera sida , bruksslitage, fläckar

892437

2021-03-19