Fåtöljer 1960-tal

Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal
Fåtöljer 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, bok, lös sitt- och ryggdyna, blommig klädsel, klädda knappar, sitthöjd ca 46 cm

Ben med monterade metallskydd, brukslitage, märken

892444

2021-03-19