Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, med hänklar, GLAS, 6 st., 1900-tal, turkosfärgat glas med gulddekor, höjder ca 13-23 cm
Gulddekor med visst slitage
892453
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här