Skrivschatull 1800-tal

Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIVSCHATULL, med utdragslåda, 1800-tal, mahogny, filtklädd skrivskiva, handtag och lister i mässing, höjd ca

Zustandsbeschreibung

Slitage, skadat, delar saknas, kompletterad, sprickor, nyckel saknas

892462

2021-03-19