Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIVSCHATULL, med utdragslåda, 1800-tal, mahogny, filtklädd skrivskiva, handtag och lister i mässing, höjd ca
Zustandsbeschreibung
Slitage, skadat, delar saknas, kompletterad, sprickor, nyckel saknas
892462
2021-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner