Göran Tull olja

Göran Tull olja
Göran Tull olja
Göran Tull olja
Göran Tull olja
Göran Tull olja
Göran Tull olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN TULL (1942-2006): Lada, signerad och daterad Göran Tull -78, olja på pannå ca ca 48x60 cm

892474

2021-03-20