Lugi Massoni sidobord

Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUGI MASSONI, brickbord, plast, Italien, 1960/70-tal, Guzzini, höjd 62, diameter 71 cm

Bruksslitage

892483

2021-03-20