Lugi Massoni sidobord

Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord
Lugi Massoni sidobord

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LUGI MASSONI, brickbord, plast, Italien, 1960/70-tal, Guzzini, höjd 62, diameter 71 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

892483

Päivämäärä:

2021-03-20