Lugi Massoni sidobord
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LUGI MASSONI, brickbord, plast, Italien, 1960/70-tal, Guzzini, höjd 62, diameter 71 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
892483
Päivämäärä:
2021-03-20