Gunnar Sundberg olja

Gunnar Sundberg olja
Gunnar Sundberg olja
Gunnar Sundberg olja
Gunnar Sundberg olja
Gunnar Sundberg olja
Gunnar Sundberg olja

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

GUNNAR SUNDBERG (1915-1963): Motiv från sydfrankrike, signerad, G Sundberg, olja på duk, ca 35x48 cm

892484

2021-03-20