Holger Almqvist olja

Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja
Holger Almqvist olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HOLGER ALMQVIST (1907-1978): Motiv från Mallorca, signerad Holger Almqvist, olja på pannå, 36x54 cm

Zustandsbeschreibung

892489

2021-03-20