Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HOLGER ALMQVIST (1907-1978): Motiv från Mallorca, signerad Holger Almqvist, olja på pannå, 36x54 cm
Zustandsbeschreibung
892489
2021-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner