Frantisek Simon-Tavik färgetsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANTISEK SIMON-TAVIK (Tjeckien, 1877-1942): Damer på promenad, färgetsning, signerad i plåten T. F. S, samt F. Simon Paris 05, motivmått ca 27x30 cm

892500

2021-03-20