Skrivbord bemålat

Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat
Skrivbord bemålat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, Jugend, 5 lådor i sargen, beslag i mässing, bemålat, höjd ca 77, 116x58 cm

Nyckel saknas, senarebe bemålat , skadade beslag , skador under bemålning ,

892504

2021-03-20