Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR efter antiken, gips, höjd ca 26,5 cm
Ingår i temaauktionen Grand Tour
Smärre nagg och slitage
892507
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här