Skulptur efter antiken

Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken
Skulptur efter antiken

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR efter antiken, gips, höjd ca 26,5 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Smärre nagg och slitage

892507

2021-04-25