Fratelli Ferro ask

Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask
Fratelli Ferro ask

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRATELLI FERRO, ask, opalinglas, Murano, Italien, 1960/70-tal, förgylld metallmontering, såld på Firma Svenskt Tenn, höjd 11, diameter 9,5 cm

892525

2021-03-21