Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
SKRIVBORD, fanerad teak, 135 x 70 cm, höjd 71 cm, lådor och hyllor, nyckel finns.
Slitage, fanerskada
892526
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här