Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

40 EUR

150 EUR

SKRIVBORD, fanerad teak, 135 x 70 cm, höjd 71 cm, lådor och hyllor, nyckel finns.

Slitage, fanerskada

892526

2021-03-24