Vicke Lindstrand, skål på fot

Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot
Vicke Lindstrand, skål på fot

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Skål på fot, stämpelsignerad Lindstrand Kosta, höjd 21,5 cm, skålen med oval form, bredd 26,5 cm

Repor, smånagg

892543

2021-03-21