Grafikens hus, färglitografi, 2st, Von Schantz

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ(1928-1998), 2 st, Aktiebrev Grafikens Hus, nr 307 och nr 305, färglitografi, signerad och numrerad, von Schantz 77/240 på båda, bildmått ca 40x22 cm

Ej examinerad ur ram

892546

2021-03-24