Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 7 st., silver, 17/1800-tal, ciselerad dekor, höjd ca 6-8 cm, vikt 257 g

Säljes till förmån för Cancerfonden

En bägare senare (1950-tal), slitage, stötskador

892549

2021-03-20