Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, oimkring 1900, nysilver med insatts i glas, med gåvogravyr, höjd ca 14, längd 42 cm

Slitage, nagg på glaset

892563

2021-03-24