Golvlampa Boréns

Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORÉNS, golvlampa, 1960-tal, mässing och teak, ledad arm, undertill etikettmärkt, höjd ca 135 cm

Brukslitage, märken

892565

2021-03-21