Saltkar 2 st

Saltkar 2 st
Saltkar 2 st
Saltkar 2 st
Saltkar 2 st
Saltkar 2 st
Saltkar 2 st
Saltkar 2 st
Saltkar 2 st

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 2 st, silver, 1700-tal, senbarock, höjd 4, längd 9 cm, vikt ca 179 g

Säljes till förmån för Cancerfonden

Anlupna, slitage

892568

2021-03-21